JESTEŚ TUTAJ Strona główna » O firmie

O firmie


Cannamarket powstał z myślą o prawdziwych miłośnikach konopi. Tworzymy największy w Polsce sklep internetowy, skupiający szerokie grono zaufanych i sprawdzonych dostawców produktów konopnych. W naszym zespole znaleźli się nie tylko eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży cannabis, ale przede wszystkim ludzie z pasją, którzy pragną dzielić się tym, co w konopiach najlepsze. Działalność w branży konopnej prowadzimy już od 2017 roku. Posiadamy jedne z największych upraw konopi w Polsce, w tym 3000 m2 hali pod uprawy indoor oraz ok. 6 tys. roślin uprawianych na wolnym powietrzu. Polegając na doświadczeniu zdobytym przez nasz zespół, zaufało nam już ponad 40 dostawców z całej Polski, a ich liczba stale rośnie.
 

Nasza oferta

Sklep online Cannamarket to miejsce, w którym możesz swobodnie komponować swoje zakupy, wybierając produkty od różnych producentów, a za wysyłkę zapłacisz tylko raz. Każda kategoria produktowa oferuje szeroki wybór asortymentu dostosowanego do oczekiwań klientów o zróżnicowanych potrzebach. Zależy nam nie tylko na zapewnianiu dostępności, ale także przystępnych cen. Poza sezonowymi promocjami, oferujemy także stałe rabaty dla stałych klientów, a przy zamówieniach powyżej 100 zł netto dostarczamy paczki za darmo na terenie całej Polski!

Zależy nam na tym, aby zakupy w naszym sklepie spełniały najwyższe standardy wypracowane w sektorze konopi, były w pełni legalne i jak najlepiej służyły naszym klientom. Dokonując zakupów z Cannamarkecie wspierasz polskie firmy i pomagasz rozwijać biznes konopny. Co więcej, wpierasz sadzenie kolejnych roślin, a dodatkowo zyskujesz możliwość posadzenia własnego drzewka z wykorzystaniem nasionek otrzymanych w zamówieniu! O naszej akcji przeczytasz w tym artykule.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności i możliwych formach współpracy biznesowej? Jeżeli chciałbyś zagłębić się w branżę konopną, zajrzyj do zakładki Współpraca.

 


Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych!
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.
Potwierdzam.Zrezygnuj