JESTEŚ TUTAJ Strona główna » Hurt

Hurt

 

Z myślą o przedsiębiorcach stworzyliśmy panel hurtowy umożliwiający dostęp do specjalnej, atrakcyjnej oferty cenowej produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Jeśli posiadasz sklep internetowy lub stacjonarny, które specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do palenia, trafiki, produktów CBD lub chcesz wprowadzić produkty z tych kategorii do sprzedaży w swoim przedsiębiorstwie to zachęcamy do współpracy z naszą firmą w zakresie zakupów hurtowych produktów dostępnych w naszym e-sklepie. 

W sklepie internetowym cannamarket.pl znajdziesz takie produkty jak: bonga, shishe, susze CBD, olejki CBD, kosmetyki CBD, waporyzatory, akcesoria do palenia, akcesoria do waporyzowania, 

Produkty są zarówno polskich, jak i zagranicznych marek w atrakcyjnych cenach hurtowych. 

Selekcjonujemy produkty wybierając jedynie te, które satysfakcjonują nas jakościowo, a jednocześnie wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

 

Dlaczego warto uzyskać dostęp do panelu hurtowego?  

Gwarantujemy:

  • korzystne ceny hurtowe,

  • wcześniejszą informację o nadchodzących promocjach,

  • priorytetową obsługę,

  • duże rabaty przy zamówieniach dużych ilości produktów,

  • indywidualną ofertę hurtową przy większych zamówieniach

 

Jak uzyskać dostęp do panelu hurtowego?

  1. Zarejestruj się w sklepie, uzupełniając dane Twojej firmy. 

  2. Wyślij do nas wiadomość drogą mailową na maila kontakt@cannamarket.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w celu weryfikacji konta hurtowego ze wskazaniem adresu mailowego na który zostało założone konto. 

  3. Po otrzymaniu potwierdzenia o dostępie do panelu hurtowego, zaloguj się na swoje konto. Gotowe!

Dzięki naszemu panelowi hurtowemu możesz sprawnie wybierać produkty, które realnie znajdują się w naszym magazynie na stanie. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów sprzedaży hurtowej. Jeśli nie wiesz lub masz wątpliwości które produkty zamówić nasz konsultant chętnie Ci doradzi.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych!
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.
Potwierdzam.Zrezygnuj