JESTEŚ TUTAJ Strona główna » Hurt

Hurt

 

Z myślą o przedsiębiorcach stworzyliśmy panel hurtowy umożliwiający dostęp do specjalnej, atrakcyjnej oferty cenowej produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Jeśli posiadasz sklep internetowy lub stacjonarny, które specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do palenia, trafiki, produktów CBD lub chcesz wprowadzić produkty z tych kategorii do sprzedaży w swoim przedsiębiorstwie to zachęcamy do współpracy z naszą firmą w zakresie zakupów hurtowych produktów dostępnych w naszym e-sklepie. 

W sklepie internetowym cannamarket.pl znajdziesz takie produkty jak: bonga, shishe, susze CBD, olejki CBD, kosmetyki CBD, waporyzatory, akcesoria do palenia, akcesoria do waporyzowania, 

Produkty są zarówno polskich, jak i zagranicznych marek w atrakcyjnych cenach hurtowych. 

Selekcjonujemy produkty wybierając jedynie te, które satysfakcjonują nas jakościowo, a jednocześnie wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

 

Dlaczego warto uzyskać dostęp do panelu hurtowego?  

Gwarantujemy:

  • korzystne ceny hurtowe,

  • wcześniejszą informację o nadchodzących promocjach,

  • priorytetową obsługę,

  • duże rabaty przy zamówieniach dużych ilości produktów,

  • indywidualną ofertę hurtową przy większych zamówieniach

 

Jak uzyskać dostęp do panelu hurtowego?

  1. Zarejestruj się w sklepie, uzupełniając dane Twojej firmy. 

  2. Wyślij do nas wiadomość drogą mailową na maila kontakt@cannamarket.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w celu weryfikacji konta hurtowego ze wskazaniem adresu mailowego na który zostało założone konto. 

  3. Po otrzymaniu potwierdzenia o dostępie do panelu hurtowego, zaloguj się na swoje konto. Gotowe!

Dzięki naszemu panelowi hurtowemu możesz sprawnie wybierać produkty, które realnie znajdują się w naszym magazynie na stanie. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów sprzedaży hurtowej. Jeśli nie wiesz lub masz wątpliwości które produkty zamówić nasz konsultant chętnie Ci doradzi.

 

Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych!
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.
Potwierdzam.Zrezygnuj